Automatizace domácnosti od  Somfy

Představte si, že ovládáte zařízení vašeho domu pomocí mobilní aplikace. Systémy vytápění, stínění, osvětlení, vrata a zámky dveří, nebo zabezpečení. Jednoduše kontrolujete stav všech připojených prvků, nastavujete vlastní scénáře, simulujete přítomnost v domě. Systém chytrého ovládání domácnosti od Somfy Vaše představy promění v realitu. Se Somfy budete svůj dům ovládat v každé situaci.

 

Jaký systém automatizace zvolit?

Takový, který je jednoduchý, flexibilní a uživatelsky přívětivý. Potřebujete přidat nové zařízení do systému? Žádný problém, bezdrátový systém řízení umožňuje rozšířit instalaci například o čidla, senzory a ovladače bez stavebních úprav. Sami si určíte jak mají zařízení komunikovat mezi sebou a poté reagovat na předem zvolené scénáře. Přesně tyto výhody nabízí Systém Somfy io-homecontrol.

 

Co Vám nabízí  TaHoma® switch?

TaHoma® switch je komplexní systém automatizace domácnosti. Stará se o vaše pohodlí i bezpečí a přináší významné úspory energií. Ovládejte celý svůj domov jedním dotykem! Nastavte si své dva oblíbené scénáře na dvě tlačítka a vyvolejte je vždy jediným stisknutím.

Příklady scénářů: Například při vašem příjezdu domů se otevře vjezdová brána i garážová vrata, vypne se alarm, rozsvítí světlo na příjezdové cestě i na chodbě a zatáhnou žaluzie před nezvanými pohledy zvenčí. Brána a vrata se za Vámi bezpečně zavřou.

 

Chcete ochránit svou domácnost?

Díky produktům zabezpečení od Somfy bude celá vaše rodina i majetek v bezpečí. Patří sem například chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper, díky kterému už nebudete potřebovat klíče, interiérové i exteriérové kamery, alarmy nebo all-in-one řešení Somfy ONE. Díky videotelefonům pak můžete krásně vidět, kdo vám zvoní za brankou. Záleží jen na Vás, jestli mu otevřete. Pokud ano, stačí kliknout na jediné tlačítko na videotelefonu.

 

 

Zabezpečení domácnosti od  Somfy

Pomůžeme Vám, abyste byli u sebe doma v maximálním bezpečí. Produkty zabezpečení domácnosti od Somfy jsou vzájemně kompatibilní a hravě je zapojíte do své chytré domácnosti – systému TaHoma® switch. Navíc jsou bezdrátové, snadno je instalujete bez sekání do zdi. Celý váš dům či byt bude pod vaší kontrolou, ať jste kdekoliv.

Produkty zabezpečení domácnosti můžete v případě potřeby libovolně rozšiřovat o další příslušenství. Například o pohybové čidlo, okenní či dveřní čidla, nebo třeba přidat sirénu, jestli máte jen vnitřní kameru.

 

Venkovní kamera

Venkovní kamery od Somfy nabízejí volbu aktivní a neaktivní zóny, snadno tak zamezíte zaznamenávání pohybu třeba na veřejném chodníku před domem.

 

Interiérová kamera

Interiérové kamery od Somfy mají chytrou záklopku, která se po vašem příchodu domů sama diskrétně zaklopí. Bude tak v dokonalém bezpečí i Vaše soukromí. V případě potřeby můžete přes interiérové kamery mluvit a rovnou tak zasáhnout.

 

Somfy ONE+

All-in-one řešení nabízí Somfy ONE+, první kamera s integrovanou sirénou. Také ona má diskrétní záklopku a můžete přes ni rovnou mluvit. Máte domácího mazlíčka? Nebojte, nespustí alarm. Somfy ONE+, ale i interiérové kamery ho hravě rozliší od zloděje.

Balíček Somfy ONE+ s nouzovou baterií a radiokomunikací obsahuje také detektor otevření IntelliTAGTM a čip pro handsfree vypínání.

 

Váš den se Somfy ONE+

  • Ráno při odchodu z domu dostanou všichni registrovaní uživatelé upozornění, aby nezapomněli zapnout alarm. Motorizovaná záklopka kamery se při aktivaci otevře.
  • Někdo nezvaný vejde do domu, Somfy ONE+ spustí vestavěnou sirénu a okamžitě Vám odešle upozornění.
  • Děti se vrátí ze školy, alarm se automaticky vypne a může poslat upozornění, že jsou doma. Záklopka kamery se uzavře a spustí se režim soukromí.
  • Jdete spát, spustíte noční režim. Aktivují se pohybová a dveřní čidla, které dodáváme jako volitelné příslušenství. Záklopka kamery zůstává zavřená pro Vaše soukromí.

 

Somfy Home Alarm

Somfy Protect Home Alarm se snadno instaluje a můžete ho ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace. Nemusíte se bát, že v noci spustíte alarm, když se půjdete třeba napít. Stačí pomocí čidel zakódovat pouze předsíň, vchodové dveře a okna v přízemí.

 

Somfy Door Keeper

Chytrý zámek dveří Somfy Door Keepeer – otevřete sobě, své rodině, ale i návštěvě pomocí mobilního telefonu, a to odkudkoliv! Třeba i z dovolené sousedce, aby Vám mohla zalít květiny. Snadno můžete přidávat a odebírat přístupy a máte vždy přehled, kdo kdy přišel.

Videotelefony

Kdo je za dveřmi? To se už nemusíte ptát, stačí se podívat. Díky videotelefonu od Somfy vždy krásně uvidíte, kdo zvoní. Chcete ho vpustit dál? Stačí kliknout na jediné tlačítko a otevřou se dveře, branka, ale třeba i garáž.

 

Potřebujete více informací?

Jsme tu pro Vás. Pokud potřebujete další informace o možnosti automatizace Vašeho domu, kontaktujte nás. Pomůžeme Vám naplnit představy o dokonalém domově.